Darmowe Fora Dyskusyjne

Chcesz otworzyć własne forum dyskusyjne ? Chcesz aby Twoi userzy mieli możliwość wzajemnej komunikacji, wyrażania swoich poglądów itp. ? To właśnie dla Ciebie powstały nasze darmowe fora dyskusyjne !Co to są fora dyskusyjne ?

Forum dyskusyjne - jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, które służy do wymiany informacji, poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.


Fora dyskusyjne są obecnie bardzo popularną formą grup dyskusyjnych w internecie. Prowadzą je praktycznie wszystkie portale, większość wortali, znaczna liczba ISP. Są one także powszechne na stronach wielu instytucji, czasopism, przedsiębiorstw, uczelni itp. a także spotykane są liczne fora zakładane zupełnie prywatnie.


(zaczerpnięte z WikiPedii - więcej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne)Co zrobić aby założyć własne forum dyskusyjne ?

   Aby założyć swoje własne forum dyskusyjne, należy posiadać konto w serwisie fuu.pl, oraz chwile wolnego czasu. Nic więcej nie potrzebujesz !>Więcej informacji znajdziesz w FAQ.


Czy fora są zupełnie darmowe ?

   Oczywiście że tak. Tak jak i wszystkie nasze komponenty, tak i fora dyskusyjne są zupełnie darmowe. Nie pobieramy żadnych opłat zarówno za utworzenie forum, jak i za jego póĽniejsze użytkowanie.


Co oferuje forum założone w fuu.pl ?

 » Rejestracja użytkowników
 » Dowolna ilość kategorii
 » Pełna administracja
 » 3 poziomy użytkowników (admin, moderator, user)
 » Obsługa Avatarów
 » Możliwość wgrania własnego logo
 » Pare skinów do wyboru
 » Emikonki
 » Sondy tak/nie w tematach
 » Wyświetlanie 10 ostatnich postów na stronie !!
 » Link do forum: http://fuu.pl/forums/?numer_forum
 » I wiele innych !


Gdzie moge znaleść demo działania forum ?

Kliknij tutaj aby zobaczyć DEMO FORUM.


Gdzie znajdę więcej informacji ?

   Jeśli masz jakieś pytania, czy też potrzebujesz pomocy związanej z naszymi forami dyskusyjnymi, skorzystaj z naszego FORUM, oraz FAQ dotyczącego FORÓW.


Skorzystaj już teraz !FAQ >>
Regulamin FORÓW >>

+

WebPC.pl - Nowy Partner Serwisu

Serwis WebPC.pl objął patronat nad naszym serwisem. Tym samym zdobywamy nowe grono odbiorców - fuu.pl jest reklamowane w głównym menu na stronie WebPC.pl

+

Darmowe komponenty

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze komponenty funkcjonowały bez zarzutów. W przypadku problemów staramy się je jak najszybciej usunąć. Sprawdź nas!