Darmowe KlikoMIERZe !

Chcesz wiedzieć ile razy ktoś klikał w dany link ? A może chcesz znać ilość pobrań jakiegoś pliku z Twojej stony ? Dzięki naszemu klikomerzowi możesz kontrolować ile było dokładnie kliknięć w dany link na swojej stronie nie spowalniając jej działania !


Co to jest KlikoMIERZ ?

   Jest to narzędzie dzięki któremu możesz zliczać kliknięcia w dany link na swojej stronie www w bardzo łatwy i przyjazny sposób. Do tego ilość kliknięć można w bardzo łatwy sposób wyświetlić w dowolnym miejscu na stronie co daje wielkie możlowości.


Jak założyć swojego własnego KlikoMIERZa ?

 »» Zarejestruj się w fuu.pl
 »» Zaloguj się na swoje konto w fuu.pl
 »» Wybierz z panelu opcje "KlikoMIERZ"
 »» Dodaj swój KlikoMIERZ, korzystając z zamieszczonego tam formularza.
 »» Gdy KlikoMIERZ pojawi się na liście, wybierz opcje "[kod]".
 »» Skopuj ten kod i wstaw go na Swojej stronie www modyfikująć go dowolnie.


   Od tego momentu kliknięcia na dany link będą zliczne.


Gdzie mam sprawdzać ilość kliknięć ?

   Iość zanotowanych przez nasz system kliknięć możesz sprawdzać na 2 sposoby. Albo logując się do naszego serwisu i sprawdzając to w dziale "KlikoMIERZ" panelu usera, albo możesz wygenerować kod dla danego klikomierza w panelu usera, i wyświetlać zawsze aktualną ilość kliknięć na swojej stronie ! Proste ?


Ile KlikoMIERZy mogę założyć ?

   Userzy fuu.pl mogą założyć DOWOLNĄ ilość klikomierzy. Dzięki temu możesz kontrolować oglądalność każdej podstrony Twojego serwisu, oraz rozwijać ten dział, który jest odwiedzany najczęściej. Dane na temat kliknięć w dany link są bardzo przydatne każdemu webmasterowi !


Gdzie mam szukać pomocy ?

   Jeśli masz jakieś pytania, czy też potrzebujesz pomocy związanej z naszymi KlikoMIERZami, zapraszamy do korzystania z naszego FORUM, oraz CHATU.


Skorzystaj już teraz !+

WebPC.pl - Nowy Partner Serwisu

Serwis WebPC.pl objął patronat nad naszym serwisem. Tym samym zdobywamy nowe grono odbiorców - fuu.pl jest reklamowane w głównym menu na stronie WebPC.pl

+

Darmowe komponenty

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze komponenty funkcjonowały bez zarzutów. W przypadku problemów staramy się je jak najszybciej usunąć. Sprawdź nas!