Darmowe SONDY !

Chcesz zebrać opinię użytkowników Twojej strony na jakiś temat ? Chcesz urozmaicić swoją stronę ? Jeśli tak to oferta naszych darmowych sond jest przeznaczona właśnie dla Ciebie !


Co to są sondy ?

Sonda jest to wirtualna forma przeprowadzania ankiety. Sonda umożliwia Ci zebranie opinii odwiedzjących Twoją stronę internetową , na jakiś temat, np. "Czy podoba Ci się moja strona?" - dzięki temu zawsze wiesz co sądzą użytkownicy, a jak to mówią, "klient - nasz pan !"


Jak założyć swoją własną sondę ?

 »» Zarejestruj się w fuu.pl
 »» Zaloguj się na swoje konto w fuu.pl
 »» Wybierz z menu w (prawym górnym rogu) opcje "Sondy"
 »» Dodaj swoją sondę, korzystając z zamieszczonego tam formularza.
 »» Gdy strona pojawi się na Twojej liście SOND, wybierz opcje "[kod]" dostępną pod pytaniem Twojej ankiety na liście SOND.
 »» Skopuj ten kod i wstaw go na Swojej stronie www w nie zmienionej postaci.

   Od tego momentu na Twojej stronie pojawi się gotowa do używania SONDA.

Czy istnieje możwilość modyfikacji wyglądu sondy ?

Oczywiście że tak. Każdy użytkownik ma wybór - albo korzysta ze standardowego prostego wyglądu sondy, albo dostosowuje wygląd do swoich potrzeb korzystając z technologi CSS. Więcej informacji znajdziesz w FAQ.


Jak wygląda SONDA (bez css) ?Gdzie mam szukać pomocy ?

Jeśli masz jakieś pytania, czy też potrzebujesz pomocy związanej z naszymi sondami, zapraszamy do korzystania z naszego FORUM, oraz FAQ dotyczącego SOND.


Skorzystaj już teraz !FAQ >>
Regulamin SOND >>
+

WebPC.pl - Nowy Partner Serwisu

Serwis WebPC.pl objął patronat nad naszym serwisem. Tym samym zdobywamy nowe grono odbiorców - fuu.pl jest reklamowane w głównym menu na stronie WebPC.pl

+

Darmowe komponenty

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze komponenty funkcjonowały bez zarzutów. W przypadku problemów staramy się je jak najszybciej usunąć. Sprawdź nas!